15 Mart 2010 Pazartesi

gitse de kurtulsak..


İspanya gol kralı ünvanıyla gelmişti ülkemize..Gelişini spor kanalları canlı yayınla yayınlamıştı..Kimine göre 14 kimine göre 17 milyon euro bonservis ödedik onun için..Yıllık 3 milyon euro aldığı F.Bahçe'de sergilediği performans tam bir hayal kırıklığı..Evet Daniel Güiza'dan bahsediyorum..

Karşı karşıya kaçırdığı gollerle bizi deli eden Daniel Güiza son oynanan Gençlerbirliği maçında yedek olunca maç öncesi ısınmaya çıkmamış.Beyimiz aklı sıra protesto etmiş Daum'u..Eee bu kadar da yüzsüz olunmaz diyorum..2senedir kaçırdığı gollere bakar da utanır insan..

Bursa maçında yuhalanınca gözlerinden yaş akınca cidden üzülmedim değil..Kötü de oynasa bu formayı giyen kimse bu tarz protestoyu haketmiyor.Ama 1maç sonra da deli gibi sahip çıkılmasını da onaylamıyorum,gerçekten ortayı bulamayan bir toplumuz..

İşte atsan atılmaz satsan satılmaz bir durumdayız..Güiza olmayacak bu belli..Satmak farz oldu,ama şu haliyle satsak maksimum 4-5 milyon euro eder ve deli zarar ederiz..Parlatmak için oynatmak lazım ama bu sefer de iyice verem edecek bizi..Tek şansımız 2010 Güney Afrika Dünya Kupası..Umarım 2-3 gol atar da piyasa yapar kendine..Biz de satar kurtuluruz kendisinden..

Hiç yorum yok:

Eskilerden

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...