3 Ağustos 2012 Cuma

Hayırdır..?

Dün akşam saatlerinde Krasic ve Yobo ile görüşmelere başladığımız bildirildi Kap'a..Daha sonra ise resmi siteden Krasic transferi duyuruldu..Bugün ya da yarın da Yobo transferi açıklanır..Kısacası Fenerbahçe Vaslui maçı sonrası 24 saat bile geçmeden 2 transfer yapmış oldu..

Anlamadığım şey ne oldu da transfer yapıldı aniden..Krasic 6.7 milyon euroya alınmış..Juventus 10 milyon falan isterken aniden 7ye falan mı indi pazarlıkta..Ya da Yobo için Everton bonservis almamaya falan mı karar verdi..

Hepimiz biliyoruz ki yukarıdakilerin hiçbiri olmadı..Günlerdir , haftalardır peşinde koştuğumuz 2 oyuncu için Vaslui maçı sonrası tamam ulan alıyoruz deyip biraz fiyat yükselttik eminim..Vaslui'yi rahat eleriz o zamana kadar da biraz daha pazarlık yapar alırız oyuncuları mantığı yine işe yaramadı..

Ders almamışız belli..Öncelik hedef lig evet doğrudur ama Çarşamba günü Romanya'dan elimiz boş dönersek pazarlık için uğraşanlar CL'ye katılamayacağımız için oluşacak kaybı ceplerinden verirler inşallah..Hiç yorum yok:

Eskilerden

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...